آذربایجاناخبارایرانعمومیویژه

محکومیت ترور وحشیانه سردار مقاومت از سوی جنبش روشنفکران جمهوری آذربایجان

جنبش روشنفکران جمهوری آذربایجان با صدور بیانیه ای عمل دولت آمریکا را در ترور وحشیانه حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شدت محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری حقایق قفقاز، در بیانیه جنبش روشنفکران جمهوری آذربایجان آمده است: ما قاطعانه این حرکت را مصداقی از تروریسم بین المللی می دانیم و محکوم می کنیم. آمریکا که خود را مبارزه کننده با ترور قلمداد می کند، به معنای واقعی کلمه، خود حاکمیت تروریستی است و در سیاست خارجی به شیوه های فاشیستی و تروریستی اولویت می دهد.
جنبش روشنفکران جمهوری آذربایجان افزوده است: ژنرال قاسم سلیمانی در راه افکار نورانی و دفاع از مظلومان به شهادت رسید. بی تردید، او تا ابد زنده خواهد بود. زیرا، در تاریخ بشریت مشاهده نشده است که ظلمت بتواند بر نور غالب شود. آمریکا با به شهادت رساندن سلیمانی، خود را به سمت پرتگاه معنوی برد و هیچ گاه نخواهد توانست از آن پرتگاه خارج شود.
جنبش روشنفکران جمهوری آذربایجان افزوده است: بگذار شغال های صهیونیست شادی کنند. زیرا، شیر به شهادت رسیده است. این نوع گناهان، تاثیر بومرنگ را دارند و دیر یا زود این بومرنگ بر سر خودشان خواهد شکست. جنبش روشنفکران جمهوری آذربایجان بخاطر این ترور با حزنی عمیق به ملت ایران تسلیت می گوید. شهادت این سردار محترم، مانند هر شخص صاحب فکر مترقی ما را نیز گریان کرد. برای بازماندگان و نزدیکان سردار سلیمانی صبر مسألت داریم و مطمئن هستیم که قصاص تا قیامت نخواهد ماند و قطعا، عدالت الهی و نور بر ظلمت پیروز خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا