آخرین اخبارآذربایجاناخبارایرانعمومی

تکذیب هرگونه نقل و انتقال نظامی ایران در مرزهای شمال‌ غربی 

سفارت جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان در پیامی ضمن تکذیب هرگونه نقل و انتقالات نظامی، انتشار اخبار کذب و جهت‌دار در فضای مجازی را فاقد ارزش و اعتبار اعلام کرد

به گزارش پایگاه خبری حقایق قفقاز، سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو به خبرهای جعلی و شایعه‌ پراکنی برخی رسانه‌ها درباره اعزام نیرو به شمال‌غرب کشور واکنش نشان داد.

در پیام منتشر شده از سوی سفارت آمده است: با توجه به انتشار مجدد فیلم‌ها و اخبار جعلی از سوی منابع ناشناس و مغرض در خصوص گسیل نیروها و تجهیزات نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناطق مرزی شمالغرب کشور (ارمنستان و جمهوری آذربایجان) برابر اطلاعات رسمی و موثق بدینوسیله هرگونه نقل و انتقالات نظامی از سوی نیروهای مسلح کشورمان در مناطق مذکور اکیدا تکذیب می‌شود.

اطلاعیه سفارت یادآور شده است: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اطلاعیه‌ها و اخبار مربوط به خود را صرفا از طریق رسانه‌ها و سخنگویان رسمی اعلام کرده و انتشار خبرهای کذب و جهت‌دار در فضای مجازی فاقد هرگونه ارزش و اعتبار است.

لازم به ذکر است برخی رسانه‌ها و کانال‌های خبری در روزهای گذشته و همزمان با تنش میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان، برخی تصاویر و فیلم‌هایی را با عنوان گسیل نیرو و تجهیزات نظامی به مرزهای شمالی منتشر کردند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا