آخرین اخبارآذربایجاناخبارایرانعمومی

تکذیب فاسد شدن محصولات کشاورزی در گمرک آستارا

مدیرکل گمرک شهرستان آستارا ضمن تکذیب خبر فاسد شدن محصولات کشاورزی در محوطه گمرک این شهرستان گفت: هیچ خودروی حامل مواد فاسدشدنی بیش از ۲۴ ساعت در محوطه گمرک شهرستان آستارا متوقف نمی‌شود

به گزارش پایگاه خبری حقایق قفقاز، علی حسین ذوالقدری مدیرکل گمرک شهرستان آستارا با تکذیب خبر فاسد شدن محصولات کشاورزی در محوطه گمرک این شهرستان اظهار کرد: فیلم پخش شده در فضای مجازی مبنی بر فاسد شدن محصولات کشاورزی گمرک شهرستان آستارا هیچ ربطی به این شهرستان ندارد.

مدیرکل گمرک شهرستان آستارا با بیان اینکه درخصوص فاسد شدن محصولات کشاورزی در محوطه گمرک این شهرستان طی یک ماه اخیر هیچ گزارشی به کارشناسان و ارزیابان ما صورت نگرفته است، افزود: هیچ خودروی حامل مواد فاسدشدنی بیش از ۲۴ ساعت در محوطه گمرک متوقف نمی‌شود.

وی مشکل عمده کامیون‌داران را عدم‌ پذیرش گمرک جمهوری آذربایجان دانست و تصریح کرد: تمام تشریفات گمرکی اعم‌ از ورود و خروج در مدت زمان 24 ساعت انجام می‌شود؛ اما گمرک جمهوری آذربایجان در بحث خروج کامیون‌داران سخت‌گیری می کند.

گفتنی است، دیروز فیلم فاسد شدن ۵۰۰ تن محصولات کشاورزی از جمله فلفل به ارزش ۳۰۰ دلار در فضای مجازی منتشر شد که به علت تعلل در ترخیص کالا و ترافیک سنگین خودروهای حامل بار به اداره‌کل گمرک شهرستان آستارا نسبت داده شده بود.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا