آخرین اخبارآذربایجاناخبارایرانعمومی

توهین بی شرمانه نماینده مجلس باکو به اسلام و ایران

نماینده مجلس باکو با بیان اینکه «کثیف ترین شکل اسلام را ایران اجرا می کند»، رذیلانه ترین اهانت را نسبت به اسلام و ایران روا داشت

به گزارش پایگاه خبری حقایق قفقاز، سیاووش نوروز اف که در جمهوری آذربایجان به وقاحت در بیان شهرت دارد، ضمن اهانت های بی شرمانه نسبت به اسلام و ایران، شهروندان این کشور را نیز به باد انتقاد گرفت که شما با چه عقیده و چه دینی با ایران همراه می شوید؟!
این نماینده بددهن مجلس باکو ادعا کرد که هیچ سرکوب و فشاری بر دین و علما و مساجد در جمهوری آذربایجان اعمال نمی شود و مساجد و ملاها و علمایمان همه در جای خود هستند!
نماینده وقیح البیان مجلس باکو همچنین اتهامات تکراری و همیشگی باکو مبنی بر سکوت ایران در قبال ادعاهای بسیار مبالغه آمیز نسل کشی  آذری ها در خوجالی و زندان شوشا و نگهداری خوک های ارامنه در مساجد را نیز تکرار کرد.
گفتنی است تندروی شدید برخی مقامات باکو در وارد کردن اتهامات بی اساس و دروغین به ایران، موجب شده است که در صحنه بین المللی اتهامات قبلی باکو به ارامنه و ارمنستان نیز با تردید جدی مواجه شود و بسیاری از ناظران بین المللی هم بی اساس بودن اتهامات کنونی باکو به ایران را دلیلی برای اثبات دروغگو و تحریف گر بودن مقامات جمهوری آذربایجان در اتهامات به ارامنه نیز می دانند.

پیش تر باکو با صرف مبالغ کلان برای تبلیغ اتهامات خود به ارامنه، توانسته بود تا حدودی این اتهامات را به سایرین نیز بقبولاند، اما طی ماه های اخیر با طرح اتهامات کاملا بی اساس و ناعادلانه به ایران، سابقه خود در تقلب و طرح اتهامات بی اساس را فاش ساخته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا