آذربایجاناخباراردبیلایرانعمومی

برگزاری پنجمین همایش بین‌المللی مناظره رضوی در اردبیل

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) از برگزاری پنجمین همایش بین‌المللی مناظره رضوی در اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حقایق قفقاز، محمود رضا برازش در جلسه ستاد برگزاری همایش بین‌المللی مناظره رضوی در اردبیل اظهار داشت: پنجمین همایش بین‌المللی مناظره رضوی در اردبیل با حضور پژوهشگران و محققان از کشورهای مختلف در ۲۲ آبان ماه امسال برگزار می‌شود.

وی یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اهداف بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) را گسترش فعالیت‌های فرهنگی در جامعه عنوان کرد و افزود: یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اهداف بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری در سطح جامعه است که در این راستا ما نیز برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام می‌دهیم.

برازش با اشاره به اساس بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) تصریح کرد: بنیاد رضوی از اساس قانونی خوبی برخوردار است و ۱۱نفر از شخصیت‌های برجشته کشور عضو این بنیاد  هستند که به دنبال گسترده شدن فعالیت‌های فرهنگی و هنری می‌باشند.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) از مشارکت مردم در برنامه‌های بنیاد رضوی خبر داد و بیان کرد: اقشار مختلف مردم در سطح استان اردبیل از برنامه‌های مختلف بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) استقبال خوب و بی‌نظیری نشان می‌دهند به طوری که سال گذشته در نهضت کتابخوانی رضوی ۳۵۰ هزار نفر مشارکت و همکاری داشته‌اند.

وی اظهار کرد: تاکنون ۱۱ نفر از شخصیت‌های مهم و برجسته کشوری نیز از مجموعه بنیاد رضوی حمایت کرده‌اند و بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در صدد حمایت و در نهایت گسترش و توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری همچون کتابخوانی، مقاله‌نویسی، پژوهش و تحقیق و داستان‌نویسی در سطح جامعه است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا