آخرین اخبارآذربایجاناخبارایرانترکیهعمومی

بازگشت اردوغان به فعالیت‌های انتخاباتی همراه علی‌اف

رئیس‌جمهور ترکیه به همراه همتای آذربایجانی خود و پس از چند روز غیبت از انظار عمومی، به فعالیت‌های انتخاباتی بازگشت

به گزارش پایگاه خبری حقایق قفقاز، «رجب طیب اردوغان»، رئیس جمهور ترکیه چند روز پس از اینکه به دلیل بیماری عفونت معده، مجبور شده بود فعالیت‌های انتخاباتی‌اش را لغو کند، برای اولین‌بار در انظار عمومی ظاهر شد.

هواپیمای رئیس جمهور ترکیه امروز در فرودگاه آتاتورک استانبول فرود آمده و او پس از آن به سمت نمایشگاه «تکنوفست» برای فناوری‌های هوا-فضا رفته است.

رسانه‌های ترکیه تصاویر حضور اردوغان در مقابل توده مردم با خودروی محلی «توگا» را به همراه «امینه اردوغان» همسرش منتشر کردند؛ «الهام علی‌اف»، رئیس‌جمهور آذربایجان و همسرش نیز اردوغان را در این سفر همراهی می‌کردند.

روز چهارشنبه هفته گذشته بود که اردوغان اعلام کرد به دلیل وضعیت سلامتی خود، فعالیت‌های انتخاباتی را موقتاً لغو کرده است. او در حساب کاربری خود در تلگرام نوشت: به توصیه پزشکان امروز در خانه استراحت خواهم کرد.

این موضوع باعث شد تا برخی محافل سیاسی، تردیدهایی را درباره سلامتی رئیس‌جمهور ترکیه مطرح کنند. دولت و حزب حاکم ترکیه در واکنش به این موضوع، بامداد پنجشنبه انتشار اخبار نادرست درباره سلامتی اردوغان در برخی رسانه‌های خارجی را شدیداً محکوم کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا